Mobil Uygulama Özkaymak

Mobil Platformlar için Çözümlerimiz

Günümüzde gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği akıllı telefonlar ile mobil teknolojiyi daha sık kullanır olduk. Gün boyu mobil internet aracılığı ile dünyadan kopmadan anlık olarak takip edebildiğimiz internet medyası birçok alanı da beraberinde geliştiriyor.

Mobil Dünyaya daha sık başvurulması ile birlikte mobil reklamcılığı ve pazarlaması daha da büyüyüp, gelişiyor. Mobil Pazarlamanın ise en önemli etkisi; hedef kitlenin detaylı olarak belirlenebilmesi, verilmek istenen mesajın hızlı ve kesin olarak iletilebilmesi ve sonuçların net bir şekilde ölçülebilmesi diyebiliriz.

Mobil Uygulama Özkaymak

Mobil pazarlama yöntemi ile size sunabileceğimiz çözümler sonucu alabileceğiniz katma değerler;

  • Müşteri kazanmak
  • Müşteri dikkatini çekmek
  • Marka bilinirliğini oluşturmak ve geliştirmek
  • Marka güvenirliğini arttırmak
  • Marka konumlandırmasını güçlendirmek ve pekiştirmek
  • Satışları artırmak

Şuan birçok firma mobil pazara yüksek yatırımlar yapmasa da küçük meblalar ile dahi büyük kazanımlar elde ediyorlar. Zira mobil pazarı bu şekilde gelişmeye devam ederse birçok pazarda n daha yüksek kitlelere erişilebilmesi nedeniyle daha fazla seçilecektir.

Mobil reklamcılığın en çok tercih nedeni ise hızlılığından kaynaklanıyor. Maliyeti düşük olan ve yüksek oranda farkındalık sağlayan sistem ile yüksek kitlelere hitap etmek de mümkün. Doğrudan pazarlama ve lokasyon bazlı pazarlama ile direk olarak kişilere hitap etmek de daha fazla müşteri kazanımını sağlıyor.

Bu amaçla Özkaymak Ltd. Şti. olarak Android ve iOS gibi platformlarda sizlere çözümler sunabiliyoruz.