ozkaymak-web-tasarımGünümüzde internetteki görsel çeşitlilik artık sınırları zorlamaya başladı. Müşterinin veya okuyucunun bir internet sitesinde çok fazla vakit geçirmesinde, içeriğinin yanında görselliğin de büyük katkısı vardır. Başarılı ve konusunda uzman web tasarım ekibimizin grafiklere adeta hayat vererek oluşturdukları tasarımlarla, size ve müşterilerinize görsel çeşitliliği ile cazibesi olan, istenilen her bilgiye anında ulaşılabilen, kullanımı kolay, anlaşılır, pratik ve gezinirken sıkılmadan zevk alabileceğiniz siteler sunmaktadır.

Tasarım bir sanattır, heyecandır, albenisi olan bir mecra, bir coşkudur. Kaliteli, hedefi tam 12′den vuran bir web sitesi, firmanıza geri dönüşün artmasını, kullanıcı memnuniyetini ve maliyetin azalmasını sağlayacaktır.

Hazırladığımız projelerin temelini, firmanın hedef kitlesini bulmak, bu hedef kitlenin ilgisini çekecek çözümler üretmek ve firmaya geri dönüşü sağlamak oluşturuyor. Projenin ne amaç için kullanılacağı, hedef kitlenin çözümlemesi, hedef kitlenin vereceği tepkilere işlevsel çözümler üretebilmek ve rakip firma analizleri projenin başarıya ulaşmasında önemli etkenlerdir. Hazırladığımız web sitesine her ortamda kolayca ve sorunsuzca ulaşılabilmesi mükemmel bir tasarımın vazgeçilmezidir.

Firmanızın hedef kitlesine ulaşan, geri dönüşü sağlayan, görsel zenginliği ile ne vermek istediğinizi anlatabilen, ifadesi kuvvetli, sağlam temeller üzerine kurulmuş çözümler sunuyoruz.

Web-Design


as2Web Sitesi Tasarım Aşamaları;

- Müşteri talebinin alınması
- Hedef analizi, bilgilerin toplanması, alternatif çözüm önerileri
- Çalışma akışının takdim edilmesi
- Teklif hazırlama ve onaylama
- Ön taslağın oluşturulması ve sayfaların tespiti
- Kodlama ve görsel tasarımın uyumlaştırılması
- Bilgi ve içeriğin girilmesi
- Projenin yayın denemesi
- Genel kontrol ve hataların giderilmesi
- Web sitenin yayınlanması

Bu çalışmanın bitmesi web tasarım projesinin önemli olan birinci adımıdır. Bu aşamalar bittiken sonra web sitenizin sürekli güncellenmesi, sektörünüz ve firmanız ile ilgili yeniliklerin siteniz üzerinden yayınlanması sitenizin izlenme sayılarını artıracak buda size yeni müşteriler kazanmak için fırsat oluşturacaktır. Diğer aşama ise günümüzde etkisi çok büyük olan SEO çalışmalarının yapılmasıdır. SEO çalışmaları ve Google Adwords ile ilgili detaylı bilgiler için lütfen SEO hizmeti sayfamızı inceleyiniz.

web-design

Diğer Hizmetler

* Çoklu Dil Desteği
* Logo Tasarımı
* Foto Düzeltme
* İçerik Desteği & Site güncelleme hizmeti
* Ürün Tanıtımı
* SEO Çalışması
* Toplu Mail Gönderme Hizmeti
* Reklam yayınlama / Adwords Hizmeti
* Dijital Katalog
* Video işleme
* Hosting ve Alan Adı Tescil Hizmeti
* Özel Yazılım ve Tasarım Uygulamaları

Daha önce yaptığımız işlere  referanslarımız sayfamızdan bakabilirsiniz.

Web sitesi tasarım hizmet ve servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız iletişim formumuzdan bilgi talep edebilirsiniz.